Online Ara

Kalkış havaalanı veya şehir

Hotel Seçiniz

Giriş

Çıkış

Hotel Seçiniz

Giriş

Çıkış

Otelimiz

Majesty Club Tarhan Beach Aydın ili Didim ilçesinde 53.000 m² alan üzerine kurulu, bakımlı ve gösterişli bahçe içerisinde ikişer katlı bloklardan oluşan 4 yıldızlı bir tatil köyüdür. Ege’nin bu mitolojik tarihi eşliğinde bol güneş ve eğlenceli bir seyahat arayan misafirlerine “Ultra Her Şey Dahil” konseptiyle hizmet vermektedir.

Dünyanın en muhteşem doğal alanlarından biri olan Ege sahillerinde yer alan Majesty Club Tarhan Beach; özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları (bir tanesi kaydıraklı olmak üzere iki adet büyük açık yüzme havuzu, çocuk havuzu), gün boyu düzenlenen aktivitelerle iyi bir aile oteli olup çocukların ve gençlerin de beklentilerini karşılayacak bir tatil yaşatmayı amaç edinmiştir.

Majesty Club Tarhan Beach otelimizde 3 adet A’la Carte Osmanlı, Balık ve İtalyan Mutfağından lezzetler bulabileceğiniz restoran, 24 saat boyunca yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekleri bulabileceğiniz 5 adet bar, çocuk misafirlerimiz için onlara özel tasarlanmış kulübümüz, tenis sahası, büyük yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu, Aquapark, oyun bahçesi bulunmaktadır.

Ayrıca gün boyu aktivitelerle zaman geçirebilmeniz için Mini Golf, Mini Futbol, Aerobik, Okçuluk, Plaj Voleybolu, Masa tenisi, Hamam, Sauna, Masaj, Kondisyon Merkezi, Bowling, Basketbol, Dart ve Bilardo yer almaktadır.

Toplantı salonu ihtiyaçlarınız içinde otelimizde çeşitli büyüklüklerde 2 adet toplantı salonu ve bu salonlarda kullanılmak üzere profesyonel toplantı ekipmanları bulunmaktadır.

Otelimizde siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler ise;

* Telefon ve Faks Hizmetleri (Ücretli)
* Fotoğrafçı (Ücretli)
* Araba Kiralama (Ücretli)
* Doktor (Ücretli)
* Çocuk Bakıcılığı (Ücretli)
* İnternet Hizmetleri (Ücretli)
* Çamaşırhane Hizmeti (Ücretli)
* Ütü ve Kuru Temizleme (Ücretli)
* Kuaför Salonu (Ücretli)

olarak yer almaktadır.

Otelimiz

Spa & Wellness

Toplantı

Yiyecek & İçecek

Mini Club

Ödüller

Görüşler